Викладач ТНПУ став лауреатом премії ім.С.Крушельницької 30.10.2020 Викладач ТНПУ став лауреатом премії ім.С.Крушельницької
Вітаємо Анатолія Михайловича з почесною нагородою та бажаємо радості, натхнення, успіхів, щастя і нових мистецьких здобутків!..

Факультет фізичного виховання ТНПУ провів посвяту першокурсників у студенти (ФОТО) 30.10.2020 Факультет фізичного виховання ТНПУ провів посвяту першокурсників у студенти (ФОТО)
Кожна група гідно представила себе, а куратори, у свою чергу, дали настанови першокурсникам та привітали з статусом "студент"...

Команда ТНПУ «Pure Drop» - лідер навчання в межах проєкту «GIST Innovates Ukraine» (ФОТО) 30.10.2020 Команда ТНПУ «Pure Drop» - лідер навчання в межах проєкту «GIST Innovates Ukraine» (ФОТО)
Коучами та менторами  високо оцінено якісну роботу та професіоналізм команди, уміння швидко та ефективно реагувати на зміни ринкового мікро- та макросередовища.

Науковці ТНПУ - громаді! (ВІДЕО) 29.10.2020 Науковці ТНПУ - громаді! (ВІДЕО)
Унікальні теплогенератори - спільна розробка науково-дослідної лабораторії ТНПУ "Енергетичний менеджмент" і підприємства UTS...

Викладачам ТНПУ оголошено подяки. Вітаємо 29.10.2020 Викладачам ТНПУ оголошено подяки. Вітаємо

Дружня родина ТНПУ щиро вітає Балик Надію Романівну, Барну Ольгу Василівну, Боднар Оксану Степанівну, Генсерук Галину Романівну, Гузар Олену Володимирівну, Шмигер Галину Петрівну, Скасків Ганну Михайлівну, Степанюк Аллу Василівну з отриманням почесних відзнак.

У ТНПУ на кафедрі німецької філології  запрацювала програма стейкхолдерів (ФОТО) 29.10.2020 У ТНПУ на кафедрі німецької філології запрацювала програма стейкхолдерів (ФОТО)
Студенти-германісти мають можливість пройти курс лекцій «Література Австрії» під керівництвом Dr. Günter Beck...

Запрошуємо до участі в опитуванні щодо вдосконалення популяризації бренду ТНПУ 28.10.2020 Запрошуємо до участі в опитуванні щодо вдосконалення популяризації бренду ТНПУ

Своїми відповідями ви максимально долучитесь до створення ще більш впізнаваного бренду ТНПУ. Саме ви можете надати стимул для створення контент-стратегії, ефективного розвитку та покращення бренду ТНПУ.

Кафедра географії ТНПУ започаткувала проєкт «Авторські методики: новітні підходи у навчанні географії» (ФОТО) 28.10.2020 Кафедра географії ТНПУ започаткувала проєкт «Авторські методики: новітні підходи у навчанні географії» (ФОТО)
Доповідач Михайло Ковальчук представив доповідь та презентацію на тему «Про затребуваність курсу шкільної географії або як вчителю стати коучем»...

Відбулось онлайн-засідання вченої ради університету 27.10.2020 Відбулось онлайн-засідання вченої ради університету

Про «Результати наукової діяльності університету за період 2015-2019 рр. у світлі наукової атестації ЗВО України та перспективи її розвитку» доповідала проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Г.І.Фальфушинська.

#05 T’mistechko-2020: співпраця освітян ТНПУ ім.В.Гнатюка з видавничо-освітнім проєктом «Портал» задля нових можливостей (ФОТО) 27.10.2020 #05 T’mistechko-2020: співпраця освітян ТНПУ ім.В.Гнатюка з видавничо-освітнім проєктом «Портал» задля нових можливостей (ФОТО)
Висловлюємо подяку організаторам та доповідачам за нові та цінні можливості, знання та інструменти діяльності...


ЗМІ про нас. У Біблійному саду в ТНПУ відкрили унікальну скульптурну композицію «Вознесіння Господнє» (ФОТО) 26.10.2020 ЗМІ про нас. У Біблійному саду в ТНПУ відкрили унікальну скульптурну композицію «Вознесіння Господнє» (ФОТО)
Міський голова висловив вдячність ректору, викладачам і студентам університету за чергову ініціативу та за усі ті добрі справи, які робляться не лише на благо університету, а й заради розвитку міста...

Відділ у справах молоді проводить опитування щодо проблем конфліктних ситуацій та булінгу в освітньому середовищі 26.10.2020 Відділ у справах молоді проводить опитування щодо проблем конфліктних ситуацій та булінгу в освітньому середовищі

Переходьте за посиланням і обирайте відповіді, які є найбільш характерними для вас. Опитування анонімне.

Дистанційно, але напрочуд креативно проходять заняття у першокурсників історичного факультету ТНПУ (ФОТО) (ВІДЕО) 26.10.2020 Дистанційно, але напрочуд креативно проходять заняття у першокурсників історичного факультету ТНПУ (ФОТО) (ВІДЕО)
Маємо ще один доказ - жоден карантин не стане на перепоні творчому і активному навчальному процесу в ТНПУ...


Новини 1 - 13 из 5003
Початок | Минула | 1 2 3 4 5 | Наступна | В кінець
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси

Раздел не найден.