ВСІ НОВИНИ З ЖИТТЯ УНІВЕРСИТЕТУ 24.05.2018 ВСІ НОВИНИ З ЖИТТЯ УНІВЕРСИТЕТУ
Дивіться більше новин з життя ТНПУ ім.В.Гнатюка...

В ТНПУ ім.В.Гнатюка перебувала делегація Гуманітарно- економічного університету з м.Ельблонг 24.05.2018 В ТНПУ ім.В.Гнатюка перебувала делегація Гуманітарно- економічного університету з м.Ельблонг
Мета перебування – зустріч з керівництвом університету в рамках двосторонньої угоди про співпрацю та участь в Міжнародному інвестиційному форумі "Тернопільщина INVEST-2018"

ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував свої проекти на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2018» 24.05.2018 ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував свої проекти на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2018»

Університет презентував 4 проекти в в галузі генерації та когенерації енергії, націлені на диверсифікацю джерел енергії відновлювальними біоресурсами...

Перемога факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-польських обмінів молоддю 24.05.2018 Перемога факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-польських обмінів молоддю

Отримання проекту стало можливим завдяки співпраці Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка з Академією ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща).

ЗМІ про нас. ФК «тернопіль-педуніверситет» пробився до фіналу «чотирьох» студліги 24.05.2018 ЗМІ про нас. ФК «тернопіль-педуніверситет» пробився до фіналу «чотирьох» студліги
Фінал «чотирьох» студліги відбудеться у Києві 30-31 травня...

Стипендіальна програма імені Стефана Банаха 24.05.2018 Стипендіальна програма імені Стефана Банаха
Стипендії на безплатне навчання в магістратурі в польських державних вищих навчальних закладах...    

Історії ТНПУ ім.В.Гнатюка: подяка тривалістю в життя (ФОТО) 24.05.2018 Історії ТНПУ ім.В.Гнатюка: подяка тривалістю в життя (ФОТО)
Жодна міністерська постанова не зробила більше для підвищення престижу професії Вчителя...І жодна методична рекомендація не справила такого враження, як той грейпфрутовий чай!

До уваги абітурієнтів – майбутніх журналістів! 24.05.2018 До уваги абітурієнтів – майбутніх журналістів!
25 травня 2018 р. о 16.00 для вас - зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи з теле- та радіожурналістики...

ТНПУ ім.В.Гнатюка оголошує прийом абітурієнтів для здобуття  ступеня бакалавра за спеціальністю   202 Захист і карантин рослин 23.05.2018 ТНПУ ім.В.Гнатюка оголошує прийом абітурієнтів для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 202 Захист і карантин рослин
Навчатися на хіміко-біологічному факультеті - цікаво, почесно і перспективно!

Науково-дослідному центру енергоефективних технологій ТНПУ ім.В.Гнатюка бути! 23.05.2018 Науково-дослідному центру енергоефективних технологій ТНПУ ім.В.Гнатюка бути!
Вітаємо працівників інженерно-педагогічного факультету  з успішним захистом випускних робіт з енергетичного аудиту і отриманням дипломів інституту адміністрування та післядипломної освіти НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Енергетичний менеджмент».!

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулась презентація можливостей навчання та стажування у США (ФОТО) 22.05.2018 В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулась презентація можливостей навчання та стажування у США (ФОТО)
Презентація проходила  за участі Єлизавети Щепетильникової, cтаршого радника центру EducationUSA в Києві та випускниці програми ім.Фулбрайта...

Факультет філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошує на навчання у магістратурі (буклет) 22.05.2018 Факультет філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошує на навчання у магістратурі (буклет)
Цього року відкрито набір на нові освітні програми "Українська мова в публічному управлінні" та "Українські студії (для іноземних громадян)". Факультет філології і журналістики чекає саме на тебе!

ЗМІ про нас. Біля Тернопільського педагогічного університету скоро з’явиться нова скульптура (ФОТО) 22.05.2018 ЗМІ про нас. Біля Тернопільського педагогічного університету скоро з’явиться нова скульптура (ФОТО)
"Я вдячний університету за те, що вони підтримали мене зі скульптурою, навіть допомогли з вибором теми, яка мені дуже сподобалася," - Павло Гаврас


Новости 1 - 13 из 2400
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец
Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси

Раздел не найден.