Програма подвійного диплому з Університетом Humanitas (Сосновець, Польща)

Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка мають унікальну можливість отримати диплом одного з провідних закладів вищої освіти Польщі та Європейського Союзу – Університету Humanitas, який є партнером нашого університету.

Для цього потрібно стати учасником Програми подвійного диплому, яка передбачає паралельне навчання студента у двох навчальних закладах – ТНПУ ім. В. Гнатюка та Університеті Humanitas.

Програма надає можливість «перехресного вступу». Його суть полягає в тому, що студенти, які навчаються в ТНПУ ім. В. Гнатюка можуть вступати до даного навчального закладу, навіть за напрямом підготовки, який є відмінним від вказаного в отриманому дипломі рідного університету.

Спеціальності Університету Humanitas для студентів-іноземців:
1. Національна безпека (бакалаврат):
• міжнародна військова безпека
• криміналістика

2. Англійська філологія (бакалаврат, магістратура):
• викладач англійської мови;
• переклад;

3. Педагогіка (бакалаврат, магістратура):
• реабілітація та профілактика залежностей
• комплексна дошкільна освіта

4. Менеджмент (бакалаврат, магістратура):
• управління компанією на міжнародному ринку
• соціальна комунікація і PR
• управління в сфері туризму і відпочинку
• управління людськими ресурсами

5. Психологія (магістратура, на базі диплому бакалавра психології)

Вартість навчання: 400 € за рік.

Навчання за програмою подвійного диплому в Університеті Humanitas відбувається за допомогою системи Moodle. Передбачені також обов’язкові екзаменаційно-залікові сесії: 5 - на освітньому рівні бакалавра та 3 - магістра.

Мови навчання: навчання відбувається англійською/українською/російською та польською мовами.

Після успішного завершення програми студент отримує диплом бакалавра/магістра державного зразка Республіки Польща за обраною спеціальністю та його англомовний еквівалент.

Для того, щоб подати заявку на участь у Програмі, слід заповнити анкету.

Заявки приймаються протягом року.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків університету (гуртожиток №2).

Довідка
Університет Humanitas займає 11 місце серед сотень недержавних вузів Польщі та 3 місце у Сілезькому регіоні згідно з різними рейтингами. Навчальний заклад отримав багато відзнак міжнародних освітніх програм та конкурсів, зокрема «Education World», а також відзнаку від Міністерства освіти Польщі.