Фізико-математичний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка   організував зимову школу особистісного розвитку   «Мої цифрові канікули»

Фізико-математичний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка

організував зимову школу особистісного розвитку

«Мої цифрові канікули»

12 січня 2017 року на фізико-математичному факультеті відбулася зимова школа особистісного розвитку «Мої цифрові канікули» для випускників 11 класів загальноосвітніх шкіл області та міста.

Проведення школи мало на меті формування цифрового потенціалу молоді, сприяння особистісного розвитку учнів на засадах компетентнісної освіти, підвищення рівня математичної освіти, підготовку до ЗНО з математики.

Програма заходу була насиченою та цікавою. Зокрема учні мали змогу створити проект «Електронне піаніно за 10 кроків» з використанням віртуальної лабораторії Arduino, ознайомитися із однією з технологій успіху – технологією стратегічного планування «SWOT-аналіз», попрактикуватись у розв’язанні складніших задач з математики та підготуватись до участі в університетській олімпіаді з математики.

Учасники школи мали змогу відвідати як музей історії обчислювальної техніки, так і лабораторію комп’ютерного моделювання та 3D-друку STEM-центру «Цифрові ерудити».

Понад 70 учасників зимової школи отримали імпульс для особистісного розвитку море позитивних емоцій та нових друзів.

Цей захід відкриває низку заходів, запланованих у 2017 році у STEM-центрі для вчителів та школярів області та міста.

Басіста О.В.