Акція „Олімпійська книга”   на факультеті фізичного виховання  ТНПУ ім. В.Гнатюка

Акція „Олімпійська книга”

на факультеті фізичного виховання

ТНПУ ім. В.Гнатюка

За сприяння Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України в рамках програми „Олімпійська книга” першим заступником голови Тернопільського обласного відділення НОК України Ігнатенком В.М. з метою науково-методичного забезпечення кафедр факультету фізичного виховання передано більше двохсот номерів журналу «Олімпійська арена» за 2000-2016 роки. Дане видання є офіційним інформаційним джерелом Національного Олімпійського комітету України.

Завідувач кафедри фізичного виховання доц. Огнистий А.В. подякував за подарунок та висловив надію, що збірка журналів поповнить бібліотечки кафедр і стане у нагоді при підготовці фахівців з фізичного виховання і спорту.

Доц. Огнистий А.В.