ЗМІ про нас. ФК "Тернопіль-Педуніверситет" подолав перший етап футзального кубка (ВІДЕО)

ЗМІ про нас

ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

подолав перший етап футзального кубка

ФК «Тернопіль-Педуніверсит» у матчі 1/32 фіналу Кубка Тернопільської футзальної ліги переміг тернопільський «ТерноКар» – 6:2.

Героєм зустрічі став Юрій Заставецький, котрий записав на свій бомбардирський рахунок хет-трик, ще по голу забили – Віктор Івегеш, Іван та Микола Когути.

В 1/16 фіналу студенти зустрінуться з переможцем пари «Себн» – ФК «Івачів».

23 січня ФК «Тернопіль-Педуніверситет» розпочинає тренувальний процес у рамках підготовки до другої частини чемпіонату України серед студентських команд.

З 23 січня по 3 лютого відбудеться втягуючий збір. Загалом передбачено три навчально-тренувальних збори до першої календарної гри, яка запланована на 11 квітня.

Додомо, що за результатами осінньої частини чемпіонату ФК «Тернопіль-Педуніверситет» перебуває на другому місці в конференції «Захід», відстаючи від чернівецького «Університету» на одне очко.

Нагадаємо, ФК «Тернопіль-Педуніверситет» являється діючим студентським чемпіоном України і в оновленому складі відстоює своє чемпіонське звання.

galsports.com