Викладачі історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка   традиційно приймали захист наукових робіт в гімназистів (ФОТО)

Викладачі історичного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

традиційно приймали захист наукових робіт

в гімназистів

15 січня 2017 року в Українській гімназії імені Івана Франка відбувся ХХІІ щорічний захист науково-дослідницьких робіт. У ньому взяло участь понад сімдесят гімназистів – членів наукового товариства «До глибин». 23 кращі пошукові роботи рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу захисту робіт учнів-членів МАН України.

Щодо журі – то в ньому традиційно взяли участь викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Очолив журі завідувач кафедри стародавньої та середньовічної історії, доктор історичних наук, професор Зуляк Іван Степанович. Іван Степанович та Кіцак Володимир Миронович очолили секції “Історії України”, “Історичного краєзнавства”, “Всесвітньої історії” та “Етнології”.

Слід відзначити доволі високий рівень підготовки науково-дослідницьких робіт учнів гімназії, за яким проглядається достойний науковий потенціал учнів та їх наукових керівників, а також кваліфікований та впевнений захист авторів робіт.

Кіцак В.М.