Урочини  в інституті педагогіки і психології

Урочини  в інституті педагогіки і психології

2 жовтня 2015 року в інституті педагогіки і психології пройшли урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Студенти психолого-педагогічного відділення перетворили КМЦ «Світлиця» у справжній англійський хол 20-х років. Червоні доріжки,свічки та атмосфера граціозності і романтики,усе це яскраво поєднувалося з виступами учасників свята.

На початку свята усіх присутніх привітав декан інституту педагогіки і психології Чайка Володимир Мирославович. Надалі святкування продовжувалося у вигляді танців, пісень, різноманітних веселих конкурсів для викладачів і студентів.

Шановні викладачі!

Прийміть найщиріші привітання із вашим професійним святом. З вами ми вчимося жити, щодня робимо дивовижні відкриття та відчуваємо щиру вдячність за вашу віру в нас. Велике щастя – мати мудрого і талановитого вчителя, а для вчителя щастя – це бачити своє продовження в учнях. Бажаємо вам щастя!

Пеклич Софія ,
відділення  психології, СП 41