ЗМІ про нас. Педагоги ТНПУ підтримали студентів на Всесвітній Універсіаді змаганнями з баскетболу

ЗМІ про нас

Педагоги ТНПУ ім.В.Гнатюка

підтримали студентів на Всесвітній Універсіаді

змаганнями з баскетболу

У спортивному залі педагогічного університету за сприяння профспілкової організації працівників університету (голова доц. Григорук А.А.) та Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України (голова Підгрушна О.М.) впродовж двох днів тривав Кубок спортивного клубу ТНПУ ім. В.Гнатюка з баскетболу. Змагання були приурочені підтримці виступів збірної команди України на ХХVІІІ Всесвітній зимовій Універсіаді.

За кубок вели боротьбу п’ять команд любителів цієї чудової гри, – розповів голова Тернопільського відділення олімпійської академії України Андрій Огнистий. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку, кандидати та доктори наук, доценти і професори, декани та завідувачі кафедрами, лаборанти та інженери, – на полі всі були рівними і підпорядковувались єдиному: правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.

Всі учасники змагань були відзначенні призами, які надали профспілковий комітет працівників університету та Тернопільське обласне відділення НОУ України, - наголосив Андрій Огнистий.

galsports.com