Кафедра інформатики ТНПУ ім.В.Гнатюка   організувала широке відзначення  Дня безпечного Інтернету

Кафедра інформатики ТНПУ ім.В.Гнатюка

організувала широке відзначення

Дня безпечного Інтернету

7 лютого кафедра інформатики та методики її викладання разом із ГО «Інформаційно-правовий центр «Права людини»» для студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка провели заходи до Дня безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об'єднаймося для кращого Інтернету».

Ця подія організована мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.

День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно. Тисячі людей в усьому світі об’єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах та активності у всьому світі. У цьому році до цієї події масштабно долучився і наш вуз.

Під час цього заходу проходила трансляція матеріалів-рекомендацій щодо безпечної поведінки в Інтернеті на інформаційних моніторах університету, обговорювалися ідеї у групах щодо того, як молоді люди можуть допомогти зробити Інтернет кращим, переглядалися відеоматеріали  упродовж інформаційних десятихвилинок, які транслювали студенти спеціальності «Інформатика» для своїх колег із інших факультетів та генерували ідеї щодо залучення студентського активу задля вирішення проблеми безпеки в Інтернеті для молоді Тернополя.

О.В.Басіста