ЗМІ про нас. Кубок Ректора здобув ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2”

ЗМІ про нас

Кубок Ректора здобув ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2”

Традиційний кубок Ректора у 2017 році сенсаційно здобула студентська команда ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2”, яку до змагань готував Андрій Івегеш.

В останній ігровий день змагань ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2” несподівано переміг ФК “Тернопіль-Педуніверситет” (тренер – Ярослав Боднар), капітаном якої був лідер першолігової тернопільської команди Ігор Курило – 2:1. У першому таймі саме гравці команди-переможниці зуміли двічі відзначитися. Спершу після помилки Юрія Соколовського гол-красень, ударом у дев’ятку, забив Андрій Когут. Незадовго Володимир Гайковий майстерно перекинув м’яча через голкіпера, який невиправдано далеко вийшов з воріт. У другому таймі команда Ігоря Курила спромоглася забити один гол – м’яч на рахунку Валентина Білика, який потужно і влучно пробив з лінії карного майданчика. Але на більше їх не вистачило. Тим самим ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2” виборов головний приз на турнірі.

У вирішальному матчі кубка Ректора команди виступали в таких складах: ФК “Тернопіль-Педуніверситет” – Федина, Курило, Стриїшин, Бойчук, Соколовський, Білик, Захарків, Кривий, Т. Семенець, Гром’як, Дорі; ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2” – Павлишен, Заставецький, Савка, Засєдко, Лівіцький, Радкевич, М. Когут, Штибель, А. Когут, І. Когут, Гайковий.

У ще одному матчі третього ігрового дня «бронзу» розіграли перша та друга ліцейні команди. Підопічні тренерів Анатолія Назаренка та Миколи Постернака з ФК “Тернопіль-Педліцей” зуміли святкувати перемогу – 2:1 і зайняли третє підсумкове місце.

Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

М’ячі

ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2”

9

ФК “Тернопіль-Педуніверситет”

6

ФК “Тернопіль-Педліцей”

4

ФК “ТернопільПедліцей-2”

0

По завершенні турніру організатори змагань визначили кращих гравців в окремих амплуа. Ними стали: воротар – Володимир Павлишен (ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2”), захисник – Ігор Курило (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”), півзахисник – Андрій Когут (ФК “Тернопіль-Педуніверситет-2”), нападник – Тарас Гром’як (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”).

"Номер один"