Соціальне стажування Global Volunteer від AIESEC –   чудова можливість для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка! 15.02.2017

Соціальне стажування Global Volunteer від AIESEC –

чудова можливість для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Єдина річ, яку не можна повернути, – це час. Але погодьтеся, ми шкодуємо не про минулі вже дорогоцінні хвилини, а про втрачені можливості.

Соціальне стажування Global Volunteer від AIESEC – чудова можливість для студентів 1-6 курсів, які володіють англійською мовою хоча б на середньому рівні, мають закордонний паспорт і бажання розвиватися, удосконалюватися й провести канікули змістовно.

Кожен може провести незабутні 6 тижнів у одній з таких країн, як Туреччина, Марокко, Туніс, Грузія, Болгарія, Бразилія, Індія, Румунія, Словаччина, Індонезія та багатьох інших.

Проект для стажування також можна обирати самому. Є чотири напрями, які охоплюють більшість сфер інтересів, тому всі охочі пройти стажування за кордоном можуть знайти проект, дотичний до своєї професії: освіта, культура, підприємництво й екологія.

У чому ж полягає унікальність соціального стажування на волонтерській основі Global Volunteer від AIESEC?

• Досвід роботи в міжнародній команді;

• Досвід організації проектів – те, що шукає роботодавець;

• Суттєве покращення розмовної англійської;

• Вихід із зони комфорту;

• Розвиток та здобуття таких навичок, як менеджмент у критичних ситуаціях, креативне мислення, швидка адаптація, проведення презентацій.

А зараз декілька слів від наших волонтерів, які повернулись з стажувань .

Іра Григорчук:
“Стажування за кордоном стали одним з видів мейнстриму та заполонили наше сьогодення. Кожна зустріч,кожна людина,кожне місце і кожен момент – окрема історія,яка варта того,аби пережити її лише раз і черпати з неї досвіду все життя. Ти не помічаєш,як змінила тебе подорож,аж поки опинишся вдома і повернешся до свого звичного життя.”

Марта Яніцька:
“Один момент, який справді мене зворушив, це коли я показувала відео про Україну, де було зібрані всі міста і показано всю природу, тоді ці дітки просто зачаровано сиділи розплющивши широко очі. “

Ірина Василак:
“Та головний висновок, до якого я дійшла сотні кілометрів від дому, - це варто просто жити заради незабутніх моментів. “

А що з фінансами?

Вартість програми: 3000 гривень.

AIESEC забезпечує учаснику житло на період проекту (6-8 тижнів) і мінімум одноразове харчування, а також постійну підтримка під час досвіду. Крім цього кожен волонтер отримає особистого Buddy, людину яка стане Вам другом.

Стажування Global Volunteer – це унікальна можливість, що змінює життя людей.

Зроби крок до змін зараз!  Заповнюй  Анкету !

Успіхів! Ти все зможеш!

P.S.  До речі, організація AIESEC проводить захід Come Back Stories .

Скористайся чудовою можливістю перейняти досвід та поспілкуватись з волонтерами, які побували в різних країнах світу та поспішають поділитись з вами враженнями!

Не пропусти! 15 лютого, 19:00, Бункермуз . Корисна інформація та позитивний настрій гарантовано!

Дата:  15.02.2017 07:20:00