День Святого Валентина   у ТНПУ  ім.В.Гнатюка 15.02.2017

День Святого Валентина

у ТНПУ  ім.В.Гнатюка

День святого Валентина – це свято романтики, ніжності, любові та теплих почуттів. Для кожного цей день є особливим. Саме в цей день варто відірватись від сірих буднів і згадати про теплі  почуття, які змушують людей робити великі подвиги. Всім відомо, що невід'ємним атрибутом є «валентинка».

13-14 лютого у кожному з навчальних корпусів та гуртожитках були  розташовані скриньки для "валентинок", щоб студенти могли передати свої найтепліші слова побажань.

Також спеціально для студентів працювала фотозона, яка була розташована у фойє головного корпусу.
Напередодні свята, студентським урядом університету, був оголошений конкурс з нагоди Дня Закоханих.

Умовами конкурсу були:

-  відвідати фотозону та зробити оригінальне фото.
-  розмістити фото у соціальних мережах з хештегом #день_закоханих_ТНПУ
-  назбирати найбільше лайків.

Переможця конкурсу було визначено 14 лютого о 23:00, який наступного дня отримав валентинку від ректора та два квитки в кіно.

Цим щасливчиком став магістр інженерно-педагогічного факультету Віталій Шандрук.

Нехай у ваших серцях завжди живе кохання!

Шведецька Аліна,
Біняшевська Оля