Завершились змагання з волейболу серед працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка (ФОТО) 15.02.2017

Завершились змагання з волейболу

серед працівників

Тернопільського національного

педагогічного університету

ім.В.Гнатюка

Участь у змаганнях взяли команди історичного факультету, факультету фізичного виховання та збірна команди факультету іноземних мов, географічного. Змагалися по коловій системі в одне коло.

Варто сказати, що перемогти у змаганнях мала можливість кожна команда. Сили були рівні, але везіння розподілилось в командах по різному. За сумою набраних очок перемогу здобула команда факультету фізичного виховання, друге місце здобула команда історичного факультету, третє збірна команда факультетів.

Хочемо також відзначити палку підтримку вболівальників (студентів), які гучно підтримували викладачів свої факультетів. Вдячні і чекаємо ще більшу аудиторію вболівальників на наступних змаганнях.

Щиро дякуємо за підтримку профспілковому комітету (голова Григорук А.А.) завдяки підтримці кожна із команд була нагороджена грамотами та грошовими призами.

Дякуємо усім за участь і пам’ятаймо, що беручи участь у змаганнях ми надихаємо своїх колег до систематичних занять спортом та подаємо приклад студентам до ведення здорового способу життя.

Голова спортивного клубу «Педагог»
П.М. Петрица

Дата:  15.02.2017 09:20:00