ЗМІ про нас. Виставку художніх робіт, яка подорожувала зоною АТО, представили у Тернопільському педагогічному університеті (ВІДЕО) 15.02.2017

ЗМІ про нас

Виставку художніх робіт,

яка подорожувала зоною АТО,

представили у Тернопільському

педагогічному університеті

Своєрідне знайомство військових та студентів відбулося у Тернополі. В Тернопільському національному педагогічному університеті представили виставку художніх картин, які раніше подорожували зоною АТО. Організувала захід Тернопільська окрема артилерійська бригада.

Виставку художніх робіт, яка подорожувала зоною АТО представили у Тернопільському педагогічному університеті. Захід організували військовослужбовці Тернопільської окремої артилерійської бригади, серед яких один із авторів виставки, художник Микола Мамчур. Також представлені картини учасниці проекту “Художники без майстерень” Оксани Дученчук.

Спочатку виставку демонстрували у військовій частині в Попасній, потім у музеї, а далі вона стала подорожувати містами.

Окрім виставки, студентам представили короткий фільм про життя Тернопільської окремої артилерійської бригади на передовій. Військовослужбовці у свою чергу показали виступ з прийомів рукопашного бою.

tv4.te.ua

Дата:  15.02.2017 09:30:00