Студенти та викладачі психолого-педагогічного відділення побували в Карпатах

Студенти та викладачі

психолого-педагогічного відділення

побували в Карпатах

У суботу, 10 жовтня, студенти та викладачі психолого-педагогічного відділення інституту педагогіки і психології відвідали мальовничий куточок України – дивовижні Карпати, краса та велич яких вражає щоразу по-новому.

Чарівні гірські хребти, верхівки яких вже надійно вкриті снігом, а підніжжя перемежовуються зеленими кольорами ще літньої трави і жовто-червоного осіннього листя, захопили навіть затятих мандрівників.

За ці два дні подорожі усі отримали безліч вражень та неповторних емоцій. Піднімаючись на Говерлу, просто зачаровувались різкою зміною погоди, шаленим вітром і безупинним снігом, лагідним туманом та красивими важкими хмарами над головою.

У перший день екскурсії «мандрівники» відвідали « скелі Довбуша ». Не захопитись мальовничими краєвидами було просто неможливо: чарівне зелено-жовте вбрання дерев на фоні скель і обривів затамовували дух.

Упродовж екскурсії панувала дружня атмосфера, веселий настрій, позитивні емоції. Ще довго студенти та викладачі психолого-педагогічного відділення згадуватимуть «гуцульські пригоди».

Богдан Мандебура