Відбулось 15-те засідання Консорціуму Варшавського та українських університетів

Відбулось 15-те засідання Консорціуму Варшавського та українських університетів

15-16 жовтня 2015 року відбулось 15-те засідання Консорціуму Варшавського та українських університетів. Наш виш представляв проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Б.Б.Буяк.

Під час засідання було розглянуто такі питання:

 про діяльність магістерських програм «Східні студії» (дир. Студіум Східноєвропейських Досліджень Ян Маліцкі);

 про налагодження зовнішньої академічної мобільності студентів і викладачів університетів-членів консорціуму;

 про підготовку спільних заявок за програмою Horizont 2020, Еразмус+, грантами Вишеградського фонду та іншими;

 «Подвійний диплом/Joint Degree: переваги та виклики» (Редьква Я. П., директор Центру славістичних студій, Чернівецький університет).

Ректор Сумського державного університету Васильєв Анатолій Васильович проінформував про:

- проведення у 2016 році літньої школи з гендерного аудиту на базі СумДУ за участі університетів-членів Консорціуму;

залучення учасників Консорціуму до участі у міжнародній конференції «Маркетинг інновацій і інновації в маркетингу-2016»;

підтримку двосторонньої внутрішньої академічної мобільності між університетами-членами Консорціуму;

про поточні результати і матеріали міжнародного грантового проекту програми Еразмус+ «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE), яка була підготовлена СумДУ.

Учасники Консорціуму обговорили результати конкурсу наукових монографій, переглянули презентацію спільного проекту відбудови Студіум Східноєвропейських досліджень Варшавського університету та Прикарпатського університету Обсерваторії на г.Піп Іван, наступне засідання Консорціуму, а також взяли участь в урочистому вечорі «Києво-Могилянська академія в історії України. Вчора. Сьогодні. Завтра».

Мар’яна Підодвірна