Студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка відзначено за волонтерську діяльність
Вже третій рік поспіль студенти університету активно реалізовують соціальний проект «Онлайн репетитор», співорганізаторами якого є Освітній портал «Академія» та ГО «Освітній центр». Команда онлайн-репетиторів з ТНПУ ім. В. Гнатюка допомагає абітурієнтам безкоштовно перевірити свої знання, закріпити пройдене або ж отримати нову інформацію за допомогою онлайн-тестів та онлайн-ігор.

26 грудня 2016 року відбулось підсумкове зібрання волонтерів соціального проекту «Онлайн-репетитор – 2017». Керівник Освітнього Порталу «Академія» та Голова ГО «Освітній центр» Брославський В. Л. підбив підсумки 2016 р., проаналізувавши основні результати діяльності учасників соціального проекту «Онлайн-репетитор – 2016». Також було окреслено план дій на 2017 рік. На завершення відбулось урочисте вручення сертифікатів учасникам соціального проекту «Онлайн-репетитор – 2016». В. Брославський подякував волонтерам Проекту за продуктивну та самовіддану працю та оголосив про старт проекту «Онлайн-репетитор – 2017».

Студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка відзначено за волонтерську діяльність