Фахівці ІТ-компанії «WISE ENGINEERING»   співпрацюють з фізико-математичним факультетом  ТНПУ ім.В.Гнатюка 24.02.2017

Фахівці ІТ-компанії «WISE ENGINEERING»

співпрацюють з фізико-математичним факультетом

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Машинне навчання: тренди та перспективи

Провідні фахівці ІТ-компанії «WISE ENGINEERING» провели на фізико-математичному факультеті відкриту лекцію на тему: «What’s Machines Learning?» для студентів спеціальностей «Інформатика» та «Математика». Головні аспекти подання матеріалу були зосереджені на використанні апарату прикладної математики в галузі штучного інтелекту та машинного навчання. На лекції висвітлено аналіз ключових трендів розвитку електронних експертів, використання алгоритмів лінійної регресії у машинному навчанні та застосування алгоритмів навчання у програмних засобах, що відносяться до галузі штучного інтелекту.

Після відкритої лекції відбувся круглий стіл викладачів кафедри інформатики, студентів та фахівців ІТ-компанії «WISE ENGINEERING» з приводу проходження практики та працевлаштування студентів в галузі інформаційних технологій, побудови кар’єри в сфері IT-бізнесу.

Басіста О.В.

Дата:  24.02.2017 09:50:00