Виставка доцента кафедри образотворчого мистецтва   Нетриб’яка Михайла Миколайовича   «Душі моєї акварелі» 27.02.2017

Виставка доцента кафедри

образотворчого мистецтва,

дизайну та методики їх викладання

Нетриб’яка Михайла Миколайовича

«Душі моєї акварелі»

15 лютого 2017 року в Українському домі «Перемога» відкрилась персональна виставка доцента кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Нетриб’яка Михайла Миколайовича – заслужен ого архітектор а України, лауреат а Д ержавн ої премі ї України в галуз і архітектури.

«Душ і моєї акварелі » – так майстер назвав свою виставку, де  представив понад 60 робіт. На творах, написаних акварельними фарбами, Михайло Миколайович відтворив чарівний світ природи України. На виставці можна побачити і могучі Карпати, і хвилююче Чорне море, і наше рідне Поділля. Звичайно, як справжній архітектор, він часто відображає у своїх роботах пам ’ ятки архітектури. Тому тут є чимало творів із зображеннями Зарваницького Духовного центру, які були збудовані за його проектами.

І хоч Михайло Миколайович не вважає себе художником, проте виставлені в експозиції роботи свідчать про те, що він надзвичайно талановита особистість.

Багато щирих і добрих слів про автора виставки від колег і друзів почули присутні на заході гості.

Відкриття виставки висвітлювалось на місцевих телеканалах, в друкованих та інтернет засобах масової інформації.

Виставку можна переглянути до початку березня.

З нагоди 70-річчя з дня народження, яке Михайло Миколайович святкує 25 лютого 2017 року, колектив кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання вітає шановного ювіляра.

Зичимо йому здоров’я, оптимізму, наснаги у творчій праці , успіху, сімейного благополуччя і щастя, а також яскравих подій і незабутніх вражень!

Дата:  27.02.2017 06:00:00