Викладачі ТНПУ ім.Володимира Гнатюка очолили роботу   комісій обласного Національного Олімпійського комітету України 27.02.2017

Викладачі ТНПУ ім.Володимира Гнатюка

очолили роботу
комісій

обласного Національного  Олімпійського

комітету  України

.

Якщо людина зневажає освіту, вона буде кульгавою до кінця свого життя

Платон, філософ, олімпійський чемпіон,
двічі вигравав змагання з панкратіону.

25 лютого 2017 року відбулось засідання виконкому Тернопільського обласного відділення національного відділення Олімпійського комітету України. В нараді взяли участь представники різних спортивних організацій та федерацій з видів спорту області. Нараду проводив перший заступник Тернопільського обласного відділення НОК України Ігнатенко В.М., який так само як і голова відділення, Чемпіон Олімпійських ігор, магістр з фізичного виховання і спорту Олена Підгрушна є випускниками Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

У ході конструктивної зустрічі розглядались питання діяльності обласного НОК України., календарний план роботи на 2017 рік. Важливим питанням було затвердження голів комісій обласного НОК України.

Головою комісії атлетів обрано доцента кафедри теорії та методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ ім. Володимира Гнатюка, доцента Єднака В.Д., комісії „Спорт та навколишнє середовище” відомого на Тернополі географа так краєзнавця, викладача кафедри теорії та методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ ім. Володимира Гнатюка Клапоущак І.Д., комісії олімпійської освіти та культури, голову Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України, завідувача кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка, доцента Огнистого А.В.

Варто зауважити, що ще п’ять викладачів Тернопільського національного педагогічного університету сьогодні були обрані до різних комісій обласного НОК України.

Голова Тернопільського обласного відділення
Олімпійської академії України