Студенти та випускники факультету мистецтв  ТНПУ ім.В.Гнатюка  створили короткометражну стрічку «Старий і мімоза»  і запрошують на прем’єру (ВІДЕО) 27.02.2017

Студенти та випускники театрального відділення

факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

створили короткометражну стрічку «Старий і мімоза»

і запрошують на прем’єру

8 березня 2017 р. у рамках акції «Кіносереда» тернополянам та гостям міста буде презентовано короткометражний фільм «Старий і мімоза». Режисером і сценаристом кінострічки виступив випускник театрального відділення ТНПУ ім. В.Гнатюка Андрій Мрига, оператором став фахівець з відеозйомки Іван Заставецький, а продюсером – студент факультету мистецтв ТНПУ Анатолій Осадчий.

Зйомки відбувалися минулого року в місті Тернопіль. У короткометражці були задіяні, як початківці так і професійні актори Тернопільського драмтеатру, серед яких випускники театрального відділення ТНПУ ім.В.Гнатюка.  У фільмі знялися: Михайло Безпалько, Віра Самчук, Євген Лацік, Ірина Складан, Маргарита Василишин, Юлія Небесна, Софія Капуш та ін. Ідея кінострічки полягає в тому, щоб кожен із нас не забував про основні людські якості: доброту, співчуття, любов до ближнього.

Соціальний ролик «Людина починається з тебе!» з фільму був презентований у мережі Інтернет літом минулого року. До речі, на даний момент, відео набрало близько 200 000 переглядів. А, напередодні, з’явився тизер кінокартини. Під час самої ж прем’єри тернополяни матимуть змогу поспілкуватися з творчою групою кінострічки.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих 8 березня о 19:00 на перегляд фільму «Старий і мімоза» у «Палац Кіно» (вул. Івана Франка, 8).

Анатолій Осадчий

Дата:  27.02.2017 06:07:00