ІСТV в гостях у студентів-журналістів   ТНПУ ім.В.Гнатюка

ІСТV в гостях у студентів-журналістів

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Студенти кафедри журналістики прийняли в гості тележурналіста програми «Факти» каналу ICTV Віталія Захарова у понеділок, 27 лютого.

Віталій перед початком зустрічі окреслив перед собою ряд питань, які мав обговорити з журналістами-початківцями.

Зокрема, де шукати цікавих людей для сюжету, які технічні прийоми використовуються для залучення широкої аудиторії, як визначати актуальність тієї чи іншої теми, як молодому журналісту отримати заповітне «ми беремо Вас» від відомого телеканалу та багато інших питань.

Щоб сюжет не був нудним, незважаючи на те, яка це подія, треба шукати небанальних героїв.

– Погодьтеся, є такі люди, що мовчать, нічого не роблять, а на них все-одно цікаво дивитися, – пояснює Захаров.  – Є дуже харизматичні, неординарні особистості. Вони і потрібні, щоб розбавити іноді не надто цікаву подію. Шукайте максимально небанальних героїв для своїх сюжетів.

Журналіст для наочного прикладу показав декілька власних сюжетів та роботу своїх колег. Віталій пояснив, що не буває нудних тем, тільки треба вміти їх яскраво висвітлити.

Наприкінці ICTV-шник розповів про декілька способів влаштуватися на роботу молодому журналісту: зв’язки, статус та удача.  Ну і, звісно, талант ніхто не скасовував.

Студентка групи ЖУР-2
 Муквич Мирослава