Студенти та викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка   взяли участь у роботі дискусійного клубу   «Чи створить Європа   нові робочі місця для молоді?»

Студенти та викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка

взяли участь у роботі дискусійного клубу

«Чи створить Європа

нові робочі місця для молоді?»

1 березня 2017 року у Центрі європейських студій ТНЕУ відбувся дискусійний клуб на тему: «Чи створить Європа нові робочі місця для молоді?». Захід проведено в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України», що спрямований на поглиблення знань про Європейський Союз, підвищення зацікавленості молоді до історії та законодавства ЄС, економіки та сфери співпраці з Україною.

Викладачі та студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка стали активними учасниками обговорення та жвавої дискусії щодо теми можливості створення країнами Європи нових робочих місць для молоді в нашій області, залучення іноземних інвестицій в наш регіон, актуальність професій до 2020 року, успішні практики реалізації старт-апів в нашому місті та області тощо. Неабиякий ажіотаж серед учасників дискусійного клубу викликала тема розвитку власної справи для молодих початківців у Тернопільській області: хто допомагає молоді розвивати власну справу, з якими проблемами зустрічаються бізнесмени-початківці, які шляхи вирішення цих проблем тощо.

Володимир Брославський – начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка – зазначив важливість іноземного інвестування в область, зокрема, щодо будівництва сміттєпереробного заводу в нашому регіоні. Констатував той факт, що перспективи розвитку власної справи для молодих людей в нашій області є: як в державному, так в громадському секторі, бізнесі тощо.

Студенти мали можливість поспілкуватися, перейняти досвід, почути відповіді на питання, які їх цікавили, із спікерами дискусійного клубу: Іриною Яремчук – директором Тернопільського обласного молодіжного центру, Іриною Струтинською – кандидатом економічних наук ТНТУ ім.І.Пулюя, Володимиром Гевком – головою Ради підприємців при Тернопільській обласній державній адміністрації та Ігорем Вонсом – заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

Прес-служба ТНПУ ім.В.Гнатюка