Викладачі кафедри здоров'я людини, фізичної реабілітації   і безпеки життєдіяльності   ТНПУ ім.В.Гнатюка   провели семінар   для вчителів «Основ здоров'я»  Тернополя

Викладачі кафедри здоров'я людини,

фізичної реабілітації і безпеки життєдіяльності

ТНПУ ім.В.Гнатюка провели семінар

для вчителів «Основ здоров'я»  Тернополя

Викладачі кафедри здоров'я людини, фізичної реабілітації і безпеки життєдіяльності разом із Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу 28 лютого 2017 р. провели семінар «Формування інноваційної культури вчителя. Готовність вчителя до інноваційної діяльності» для вчителів «Основ здоров'я» м. Тернополя.

Під час семінару були обговорені питання готовності педагогів до підвищення рівня інноваційної культури, вдосконалення професійної компетентності, створення умов для подальшої модернізації навчально-виховного процесу в курсі «Основи здоров'я» на засадах освітніх інновацій та стимулювання до самостійної діяльності педагогів. Основним питанням у формуванні інноваційної культури вчителя було збереження індивідуального підходу до учня. За результатами семінару було прийнято рішення про звернення до міністра освіти і науки з метою ввнесення до навчальних планів старших класів предмету «Основи здоров'я».

Храбра С.З.