Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка зустрілися із податківцями

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

зустрілися із податківцями

Відділ у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка ініціював 2 березня 2017 року зустріч студентів із представниками Тернопільської об’єднаної податкової інспекції. Такі зустрічі стали вже традиційними у виші. Спікер заходу – Копча Павло Петрович, головний державний інспектор відділу організації роботи Тернопільської об’єднаної податкової інспекції.

Доповідь лектора плавно перейшла у цікаву бесіду та жваву дискусію. «Хто повинен декларувати майно, доходи та витрати? Чому потрібно сплачувати податки? Яким чином контролювати податки, які сплачуємо?  Хто має право на податкову знижку? Скільки держава може повернути коштів студентам-платникам? Що для цього потрібно зробити?» – це лише частина питань студентів, на які дав ґрунтовну відповідь гість-податківець.

«Обов’язком кожного свідомого громадянина є своєчасна сплата податків та декларування майна. Але не варто боятися перевірити, на що ж витратили ваші кошти. Пам'ятайте, що ви повинні виконувати не лише обов’язки, але можете вміло скористатися своїми правами,» – зазначив Копча П.П.

Модератором заходу став начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка, доц. Брославський В.Л.  Він розповів студентам про системи оподаткування в інших країнах.

Подібні заходи підвищують правову культуру студентської молоді відповідно до вимог сучасного суспільства.

Раківська Н.В.