Завершились змагання з настільного тенісу серед працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Завершились змагання з настільного тенісу

серед працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка

Змагання особисті, від кожного факультету в змаганнях брали участь два (три) викладачі (незалежно від статі). Змагання проводяться за олімпійською системою, розміщення гравців в сітці визначаються жеребом.

Командне місце визначалось за кращими результатами двох представників від факультету, підрозділу в особистих іграх.

У змаганнях взяли участь понад 20 учасників, які представляли свої факультети та навчально-методичні відділи Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Дуже приємно що до наших змагань кожного разу долучається все більше факультетів та працівників підрозділів вузу. Варто сказати, що наші змагання були поділені на жіночу і чоловічу першість.

В особистих змаганнях серед жінок перемогу здобула  - Лаврін Г.З., друге місце – Гнатківська О.М., третє – Писарчук О.Т.
Серед чоловіків в особистих змаганнях перемогу здобув – Петрица П.М., друге місце – Кебало М.С., третє – Чайка В.М.

За сумою кращих результатів двох представників від факультету перемогу здобула команда - факультету іноземних мов, друге місце – інститут педагогіки та психології, третє місце -  інженерно-педагогічний факультет.

Щиро дякуємо усім за участь у змаганнях. Також вдячні за підтримку профспілкового комітету (голова Григорук А.А.), завдяки якій кожна із команд була нагороджена грамотами та грошовими призами.

Голова спортивного клубу «Педагог»
П.М. Петрица

Більше фото див. в альбомі