ЗМІ про нас   Profy-time з успішними людьми Тернополя для молоді

Profy-time з успішними людьми Тернополя
 д
ля молоді

2 березня 2017 року ТОО “АТОМ” спільно з Молодіжним центорм праці за допомогою студентів-психологів ТНПУ організували профорієнтаційний захід Profy-time, на якому молодь мала нагоду спілкуватись з успішними підприємцями міста.

Керівник ГО “АТОМ” Ірина Яремчук розповіла гостям та спікерам про діяльність організації, про створення Молодіжного центру, про заходи та події, які відбуваються на його основі. Молоді було запропоновано долучитись до створення власних проектів.

Першими розповіли про свій успіх Богдан Баран, Юлія Плюсквік — засновники “Primoballo”. Студія займається постановками весільних танців, танців для випускних балів шкіл, університетів, проводить різні мастер- класи. Їх послуги користуються досить великим попитом. Бажаючих настільки багато, що пара не встигає пообідати. Богдан та Юлія започаткували власний бізнес випадково. Першу постановку танцю було зроблено для друзів та викладено в інетрнет. Цих дій було достатньо для того, щоб отримати шквал дзвінків від клієнтів. Коли починаєте- ніколи не знаєте який буде дохід, але варто спробувати.

Дуже емоційно та яскраво виступила Наталя Бабич — засновник “Академії краси Наталі Бабич”. Наталя розповіла про те, що самотужки виховувала двох дітей та після 40 розпочала вкладати в себе, навчатись та розвивати власний бізнес. Наталя розповідала, що потрібно мріяти, ставити цілі та розвиватись постійно. Закликала молодь завжди бути на позитиві, вірити в себе та шукати себе поки не знайдеш.

Юрій Хоміцький — екс-директор “Території взуття” наголошував на тому, що нема молодих спеціалістів, які б хотіли навчатися створенню взуття. Юрій розповідав як тяжко шукав висококласних фахівців для свого підприємства зі всього Тернополя. Юрій Хоміцький розпочав свій бізнес з того, що відрубував носки у взуття, що вийшло з моди. Пізніше додав унікальні послуги, які ніхто не пропонував у Тернополі. Потрібно відчути себе, шукати до чого душа лежить, треба працювати. Все буде, але не зразу.

Людмила Велика — співзасновник студії моди “D.V.K.” розповіла про те, як довго вона себе шукала, як багато навчалась та скільки професій випробувала на собі. Людмила має економічну освіту, декілька років була фотограформ. Але після народження третьої дитини Людмила згадала, що завжди любила шити одяг, тому вона пішла на курси швії та кравчини зібрала дружню команду та розпочала займатися улюбленою справою.

Михайло Шмигельський — Засновник школи Кермувального мистецтва “DRIVExpert”. Раніше успішно займався продажем дорогих меблів, але постійно мріяв про автомобілі. Михайло постійно читав технічну літературу та відвідував дорогостоячі курси для того, щоб покращити мистецтво керування, а тепер він навчає тернопільсьтку поліцію екстремальному керуванню для того, щоб в складній ситуації хлопці могли зберегти своє життя.

Меседжі, які гості заходу хотіли донести до молоді були такі:

Богдан Баран, Юлія Плюсквік:
 “Займаючиь улюбленою справою фізично втомлюєшся,а морально — ніколи. Коли розпочинаєш власну справу- ніколи не знаєш, який буде дохід. Це ризик,але варто спробувати”

Наталя Бабич
 “Потрібно любити проблеми, життя, людей та мріяти!”

Юрій Хоміцький
“Потрібно любити свою справу! Взуття було завжди, є і буде, а спеціалістів нема!”

Людмила Велика
 “Перепробуйте всі курси, адже всі знання, здобуті за життя — обов’язково згодяться.”
 “Роботу та супутника життя потрібно обирати всім серцем.”,
 “Будьте ПРОФІ і Вас знайдуть”