Магістантка ТНПУ ім.В.Гнатюка  нагороджена грамотою  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Фізичне виховання і спорт"

Магістантка ТНПУ ім.В.Гнатюка
нагороджена грамотою
Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт
в галузі "
Фізичне виховання і спорт"

22-23 лютого 2017 року у стінах Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі Фізичне виховання і спорт.

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування студентських наукових робіт, що надійшли з 43 вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступили 73 студента із 22 вищих навчальних закладів.

Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка представляла магістрантка факультету фізичного виховання Бакалець Ганна, яка була відзначена грамотою за кращу презентацію наукової доповіді. Наукове керівництво і супровід здійснювали завідувач кафедри фізичного виховання доц. Огнистий А.В., асистент кафедри ТОМФВ Власюк Р.А.

Козир М.В.