Прапор Національного Олімпійського комітету України на найвищих вершинах України

Президент НОК України С.Н.Бубка вважає, що однією з глобальних проблем на планеті є здоров’я покоління, що підростає: „...молодь ми втрачаємо: вони займаються спортом тільки віртуально, граючи в ігри на комп’ютерах, – зрозуміло, що без фізичних навантажень. Хоча для залучення молоді вистачає можливостей: в першу чергу соціальні мережі – Facebook, Twitter. Цим і треба залучати їх, інтегрувати в спортивний рух, щоб підлітки розуміли важливість і цінність здорового способу життя на прикладі спортсменів”.

Тернопільське обласне відділення НОК України популяризацію здорового способу життя молоді вбачає у пропагуванні символів олімпізму, сили волі, естетичної насолоди та витривалості. Один із таких заходів відбувся 17 жовтня 2015 року. Викладачами та студентами Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка розгорнуто прапор Національного Олімпійського комітету України на одній з найвищих та найскладніший для сходження вершин Українських Карпат горі Піп Іван Чорногірський (2028 м).

Захід проводився з нагоди чверть столітнього ювілею НОК України та в рамках акції започаткованої Тернопільським регіональним відділенням Олімпійської академії України – „Прапор НОК майорить на найвищих вершинах України”.

Це сходження вже п'яте за рахунком (перше відбулось 23 червня 2012 року в Міжнародний Олімпійський день на гору Говерлу - 2061 м., у 2013 році на гору Петрос – 2020 м., 2014 р. гора Хом’як – 1542 м., та гора Синяк – 1592 м.).

Голова Тернопільського обласного відділення
Олімпійської академії України