На факультеті філології і журналістики  відбулася зустріч із тернопільським письменником  Олександром Вільчинським (ФОТО)

На факультеті філології і журналістики

відбулася зустріч із тернопільським письменником

Олександром Вільчинським

Про нові видання, а також про жінок  у своїх творах та творчості,  розповідав Олександр Казимирович майбутнім філологам та журналістам у вівторок, сьомого березня.

Гості зустрічі  мали змогу почути авторське читання уривку із оповідання письменника про весняну Європу, а зокрема про Париж та  пригоди у ньому в компанії жінки.

Не змогли оминути згадкою  і  давніші твори прозаїка, такі як: «Останній герой», «Дерева на дахах», «Суто літературне вбивство», «Маслини на десерт», «Льодовик»  та  дізналися про особливості процесу їх створення і передісторії до деяких із них.

Присутніх також  зацікавила історія про вихід нової збірки детективних  оповідань «Шерлок Холмс на форумі видавців», тому письменник охоче поділився цікавим задумом сюжетів  оповідань, а також про можливість продовження праці у детективному жанрі.

Про жіночу роль  у власних творах Олександр Казимирович відповів, що її не можливо уникнути. Жіноча постать – невід’ємна частина сюжету, її окраса.

«Мене лякає «холодна»  краса, тому в кожній жінці намагаюсь шукати маленьку «недосконалість», адже саме вона додає родзинку цікавості,»  - поділився  своїм баченням краси  майстер слова наостанок.

Студентка групи Жур-2
Юлія Нагорна