Студенти інституту педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка   вшанували великого Кобзаря змаганням

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.

— «І мертвим, і живим…»; 14.XII 1845, В’юнище

Дев’ятого березня, у день народження великого українського поета Тараса Шевченка, студенти інституту педагогіки і психології (напрямок підготовки початкова і дошкільна освіта) змагались у влучності кидків дротиків у мішень.

Переможцем стала студентка групи ПО-22 Гула Ольга з результатом 2110 очок (з 3000 можливих), другу сходинку посіла Врублевич Мирослава ПО-11, 2100 очок, третє місце зайняла Фамуляк Юлія ПО-22, 1950 очок.

Така нехитра гра на влучність, як дартс, насправді універсальна: вона і спорт, вона і розвага і, що важливо, дартс – це змагання. Крім звичного нам змагання, невтомні вигадники придумали ще безліч варіацій гри в дартс, що розширює можливості гравців. І навіть вибір місця для гри стає все ширшим - цілком можливо, що незабаром кращі із кращих зможуть поборотися й за олімпійський титул, адже дартс уже стоїть в „черзі” як олімпійський вид спорту (на Олімпіаді в Сіднеї цей вид спорту був присутній як показовий).

Доц. Огнистий А.В.