Члени  «Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка»  активно долучились до акції «Комп’ютерні курси для людей похилого віку» (ФОТО)

Члени  «Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка»
активно долучились до акції
«Комп’ютерні курси для людей похилого віку»

Волонтери-тренери, з розумінням та великим бажанням допомогти, вміло проводять уроки людям похилого віку, за що отримують у нагороду світлі посмішки та радісні обличчя своїх учнів. Комп’ютерний клас, оснащений 8 комп’ютерами. Кілька разів на тиждень у ньому проходять уроки з комп’ютерної грамотності. Групи формуються по 8 осіб.

Навчання тернополян триватиме протягом місяця. За цей час учні стануть впевненими користувачами комп’ютерів. Вивчатимуть програми Microsoft Office, аудіо і відео програми, навчаться користуватись інтернетом, спілкуватись з рідними за допомогою програми Skype, писати повідомлення в електронній пошті чи в соціальних мережах, знаходити необхідну інформацію в пошукових системах (новини, рецепти, фільми, прогноз погоди та багато іншої корисної інформації).

На завершення випускники «Комп’ютерних курсів» отримають сертифікати, що свідчитимуть про проходження навчання, а наші волонтери – багато позитивних емоцій, нових вражень та практичних вмінь.

К.п.н. Водяна О.В.