В ТНПУ ім.Володимира Гнатюка відбувся тренінг з тайм-менеджменту для пластунів міста (ФОТО)

В ТНПУ ім.Володимира Гнатюка відбувся

тренінг з тайм-менеджменту для пластунів міста

11 березня на базі ТНПУ ім. Володимира Гнатюка відбувся тренінг з тайм-менеджменту «ПДД: Плануй! Дій! Досягай!» для школярів міста, які є членами національної скаутської організації України Пласт.

Під час тренінгу учасники з’ясовували, куди тікає час; визначали власні ресурси  та можливості у плануванні своєї життєдіяльності, обговорювали сфери, які необхідно враховувати під час особистого тайм-менеджменту, щоб стати гармонійно розвиненою особистістю; намагалися «з’їсти жаби» під час гутірки про методи тайм-менеджменту, спробували укласти власні записники для планування, отримали інформацію про сучасні програми, які полегшують планування справ; здійснювали етапне планування самовиховання та підготовки різних заходів; грали в рухові ігри.

Також усі присутні мали екскурсію навчальним закладом, під час якої ознайомилися із організацією навчального процесу в ТНПУ, вдвідали лабораторії та аудиторії хіміко-біологічного факультету й кафедри педагогіки та менеджменту освіти, оглянули бібліотечні фонди університету і на практиці побачили як працює система обслуговування читачів.

Організували і провели тренінг викладачки університету і теж пластунки – Боднар Оксана Ігорівна та Удич Зоряна Ігорівна.

Удич З.І.