Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка  змагалися на іграх Х Кубку з бадмінтону

змагалися на іграх Х Кубку з бадмінтону

Що таке неуцький учитель,

пасивний керівник інших,

як не тінь без тіла, хмара без дощу,

джерело без води, лампа без світла,

отже, пусте місце.

Хай буде йому соромно!

Я. Коменський

Традиційно вже в десятий раз на спортивному майданчику ЗОШ №10 м. Тернопіль тривали ігри Х Кубку з бадмінтону, присвяченого пам’яті директора цього навчального закладу, педагога з великої літери, палкого шанувальника спорту та здорового способу життя Юрія Беркити.

Бадмінтон, зі всіма його контрастами - жорстким тиском і м’якою поступливістю, гнучкою хитрістю і настирливою агресивністю, вибуховими атаками і затяжними розіграшами волана,  - один з красивіших та динамічніших видів спорту. Замість обміну важкими неприємними ударами - опосередкована взаємодія партнерів через легкий волан.

У спортивних змаганнях, які пройшли за сприяння відділу молоді і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету і Олімпійської академії, прийняли участь бадмінтоністи-аматори. Вперше у змаганнях прийняли участь учні, що є першою ластівкою до більш широкого розповсюдження цього виду спорту в Тернополі.

Вдало представили наш університет викладачі факультету фізичного виховання А.В.Огнистий, В.Д.Єднак, П.І.Ладика, Р.А. Власюк.

Участь у змаганнях розглядається не лише як спортивна діяльність, а як просвітницька і виховна робота. У ході змагань викладачі факультету фізичного виховання допомагали учасникам розібратись з особливостями правил і суддівства з бадмінтону, методикою навчання тренування, розвитку необхідних фізичних якостей.

Лише у навчальних закладах де люблять фізичну культуру і спорт виховуються справжні чемпіони. Випускниця ЗОШ №10 та і нашого університету Олена Кривицька представляла Тернопілля на ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Віримо, що колись Олімпійські ігри побачать вихованців Тернопільської школи бадмінтону.

Доц. Огнистий А.В.