Тарас Шевченко очима студентів факультету  мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

Сердитий вітер завива,
Додолу верби гне високі
Горами хвилі підійма...»

Цими рядками розпочався святковий концерт вшанування пам’яті великого українського поета Тараса Шевченка, якого пам’ятають, постать якого ставлять у приклад. Його творчість стала духовною основою формування сучасної української нації, тому що для українців всіх наступних поколінь великий Кобзар став могутнім джерелом національної свідомості, символом України та великим пророком.

У супроводі оркестру хор факультету мистецтв зумів донести зміст цих слів, що проникли у кожне серце глядача, та не залишили байдужим нікого. В очах хористів був сум та радість, печаль і туга, гордість і повага за свій край, традиції та надзвичайно талановитих людей.

Найбільше нам сподобався виступ народного артиста України, професора В’ячеслава Хім’яка. Прочитавши вірш «І мертвим, і живим, і не народженим...», він вразив неабияким талантом та душевністю став прикладом для своїх студентів. Кожен погляд із залу говорив про те, як важливо любити свою Україну.

З вуст митця Шевченко дає відповіді, дає імпульс важливості життя, молитви, віри у своє велике значення. У залі панувала така тиша, прониклива атмосфера у кожному рядку, що можна було зрозуміти всю важливість цього виступу. Всі погяди були спрямовані на сцену. Талант В’ячеслава Хім’яка зумів заворожити весь концертний зал.

Душевно та захоплююче хор факультету мистецтв виконав «Заповіт» під супровід оркестру. Диригент заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль блискуче показав свою професійність, реалізував задуманий проект, що стало грандіозним завершенням концерту.

Всі композиції на слова Шевченка прозвучали яскраво та переконливо, адже його постать велична та унікальна. Глядачі не стримували своїх емоцій, яких було просто неможливо не помітити!

Тарас Григорович Шевченко – це патріотична перлина українського народу! Його творчість – це не просто слова, а порив серця!

Студенти групи мм-41 факультету мистецтв
Валько Наталя, Ткачук Віта та Смачило Дарія