В ТНПУ ім.В.Гнатюка стартував проект  «Non-formal University» (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка стартував проект

«Non-formal University»

15 березня 2017 року в ТНПУ ім.В.Гнатюка стартував проект «Non-formal University», організаторами якого є
Громадська організація «Молодіжне об`єднання «Успішна молодь» спільно зі  Студентським Урядом  ТНПУ.  Загалом,  «Non-formal University» – це проект, який покаже, що неформальна є важливою для сучасних студентів, адже вона може поєднувати в собі навчання і відпочинок.

Першим заходом в рамках цього проекту став тренінг від магістра Інженерно-педагогічного факультету Михайла Чернецького на тему: «Навчання. Фрісланс. Дизайн». Цей захід зумів об'єднати не тільки активних студентів, які цікавляться дизайном та фрілансом, а й не менш активних викладачів.

Організатори обіцяють, що проект буде продовжуватися і студентів чекають цікаві тренінги, зустрічі з успішними особистостями та літературних вечорів у незвичайному форматі.

Студентський декан
психолого-педагогічного відділення
Тетяна Сендецька
(Голова ГО «Молодіжне об`єднання «Успішна молодь»)