Студенти факультету мистецтв відвідали концерт  у музичному училищі ім.Соломії Крушельницької

Студенти факультету мистецтв відвідали концерт

у музичному училищі ім.Соломії Крушельницької

Перебуваючи на пропедевтичній практиці, група ММ-31 факультету мистецтв під керівництвом доцента кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Л.Д.Ороновської відвідала концерт, який відбувався у музичному училищі ім. Соломії Крушельницької. На цьому концерті ми мали змогу послухати твори Роберта Шумана та Генріха Гофмана.

Виконавцями були гості із Львова, заслужені артисти України Лілія Коструба та Василь Понайда , солісти Національного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької Марфа Шумкова та Юрій Трицецький, фортепіанний дует у складі доцентів Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Уляни Молчко та Олександри Німилович. Вела концерт заслужена артистка України Ярослава Матюха.

Учасники концерту показали високу майстерність виконання, образне сприймання творів та високий професіоналізм. Наша група була задоволена тим, що відвідала цей творчий захід, адже на таких концертах ми отримуємо великий досвід та практику, яка у подальшому нам дуже знадобиться.

Студентка групи ММ – 31
факультету мистецтв