Студенти факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка  під час практики відвідали  IV регіональний конкурс хорових дирегентів

Студенти факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

під час практики відвідали

IV регіональний конкурс хорових дирегентів

З 20 лютого по 8 березня в рамках проходження пропедевтичної педагогічної практики під керівництвом доц. Ороновської Л. Д. група ММ-31 факультету мистецтв відвідувала уроки музичного мистецтва у школах Тернополя  та різноманітні мистецькі заходи нашого міста.

Зокрема, IV регіональний конкурс хорових дирегентів. Конкурс проходив у два етапи: І – диригування двох творів у супроводі фортепіано, ІІ – робота з хором.  Завершенняс цього конкурсустав  Гала-концерт, на якому виступили різні навчальні хорові колективи та були підведенні підсумки мистецького змагання з нагородженням переможців та детальним аналізом виступу кожного учасника.

Мені було надзвичайно цікаво побувати на такому мистецькому заході, адже на конкурсі були представлені учасники з різних міст України та різних викладачів, а тому можна було побачити та проаналізувати «школи диригування». Кожен конкурсант – це неординарна особистість, яка по-своєму передавала зміст та розуміння того чи іншого твору - жестами рук, голосом, мімікою, динамічними відтінками, штрихами та інш.

Найцікавішим для мене це був ІІ етап конкурсу – робота з хором, тому що диригенти-конкурсанти демонстрували свої практичні навички перед «живим» колективом - хором. Під час цього етапу було добре видно,  хто з учасників в впевнений в собі, своїх знаннях і вміннях, хто зумів організовувати хоровий колектив та невимушено керував ним, а кому забракло сил, щоб перебороти свої страхи та розкрити свій талант та диригентську підготовку.

Я щиро рада, що мала нагоду побувати на такому конкурсі і почерпнути для себе багато нового, познайомитися із цікавими  та талановитими людьми.

Студентка групи ММ-31
Уляна Шерстій