Пропедевтична практика - джерело натхнення третьокурсників факультету мистецтв

Пропедевтична практика - джерело натхнення
третьокурсників
факультету мистецтв

Наша група ММ-31 факультету мистецтв проходила пропедевтичну практику у школах №27 та №28 м. Тернополя. Вчителями музичного мистецтва у школах були  Калушка Н.Г.; Габрих Л.М. та  Спольська С.Ф. які мають неабиякий досвід і великий стаж роботи з школярами початкової та старшої школи. Нам було надзвичайно цікаво аналізувати і обговорювати методичну побудову уроків цих вчителів, оскільки кожен із них має свій підхід, і також свої особливі методи та прийоми роботи.

Перебуваючи на уроках у школі, кожен із нас намагався перейняти щось нове, надзвичайне, певну методику проведення уроків. Ми відчули себе школярами та пригадували минулі роки навчання у школі. Ми роздивлялися класи, портрети, усе цікаве і нове... В кожному класі панував творчий дух і захоплююча атмосфера.

Загалом ця практика була дуже цікавою і пізнавальною.  І ми дякуємо нашим методистам з музичного мистецтва – доц. Л.Д.Ороновській та педагогіки – І.М.Нестайко.

Студентка групи ММ- 31
факультету мистецтв