В десятці кращих студентів України -  представники ТНПУ ім.В.Гнатюка

В десятці кращих студентів України -

представники ТНПУ ім.В.Гнатюка

З 15 по 17 березня 2017 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Спорт» та спеціальністю «Спорт (за видами)». Участь в Олімпіаді взяли 47 студентів з 15 вищих навчальних закладів України, що представляли 12 міст: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Тернопіль, Суми, Вінниця, Херсон, Луцьк, Чернівці, Кропивницький, Житомир.

Гідно представили наш університет студентки ІV курсу факультету фізичного виховання Лукачат Юлія та Борута Вікторія. За підсумками трьох конкурсів Юля замкнула десятку найсильніших.

Спеціальною грамотою за високий рівень теоретичних знань з дисципліни «Історія олімпійського руху» була відзначена Юлія Лукачат.

Організатори олімпіади провели спеціальний конкурс на призи Олімпійської академії України на тему «Знавець Олімпійського спорту», в якому Ю.Лукачат посіла ІІ місце.

Оргкомітет відзначив достойний рівень знань студентів нашого університету і відзначив грамотою «За підготовку учасників» педколектив ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Наукове керівництво і супровід здійснював доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Єднак В.Д.