У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулось перше засідання оновленої наглядової ради

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулося перше засідання оновленої наглядової ради

21 жовтня 2015 року в У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулося перше засідання оновленої наглядової ради. Склад наглядової ради  ТНПУ ім.В.Гнатюка обговорено і погоджено на вченій раді університету 23 грудня 2014 року. Наглядова рада здійснює нагляд за управлінням майном університету, сприяє розв’язанню перспективних завдань розвитку університету, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності, ефективній взаємодії з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями, здійснює громадський контроль за його діяльністю тощо.

З вітальним словом виступили ректор університету Володимир Петрович Кравець, голова наглядової ради Олег Іванович Караванський, член ради Анатолій Семенович Зінкевич та ін.

Настоятель Свято-Троїцького духовного центру Зінкевич Анатолій Семенович нагородив ректора університету Володимира Петровича Кравця медаллю Патріарха УПЦ КП «За любов і жертовність до України».

12 січня 2015 року затверджено склад наглядової ради на конференції трудового колективу в такому варіанті.

Наглядова рада

1. Голова наглядової ради – Караванський Олег Іванович – начальник ВАТ «Тернопільгаз».

Члени ради

2. Барладин Іван Васильович – директор ТОВ «Компанія Орбіта.

3. Зінкевич Анатолій Семенович – настоятель Свято-Троїцького духовного центру в м. Тернопіль.

4. Крижовачук Олег Петрович – директор ТОВ «Україна», Герой України.

5. Надал Сергій Віталійович – міський голова м. Тернополя.

6. Остапчук Олександр Миколайович – директор Тернопільського навчально-виробничого комплексу «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука».

7. Побер Ігор Миколайович – народний депутат України.

8. Сухомлинська Ольга Василівна – академік-секретар відділення загальної педагогіки та філософії освіти Національної академії педагогічних наук України.

9. Шкробот Володимир Васильович – головний лікар Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні.

Під час засідання урочисто вручено посвідчення голові наглядової ради  Караванському Олегу Івановичу, членам наглядової ради – Барладину Івану Васильовичу, Зінкевичу Анатолію Семеновичу, Надалу Сергію Віталійовичу, Остапчуку Олександру Миколайовичу, Поберу Ігорю Миколайовичу.

Термін повноважень наглядової ради становить п’ять років.

На офіційному засіданні члени наглядової ради обговорили досягнення, проблеми та перспективи розвитку ТНПУ ім.В.Гнатюка та висловили впевненість, що університет - один з кращих вищих педагогічних закладів України - і надалі працюватиме на благо майбутнього нашої держави, формуючи наукову, освітянську, педагогічну еліту.

Раківська Н.В.