ЗМІ про нас. Стартувала відкрита Універсіада Тернополя 2017 року

ЗМІ про нас

Стартувала відкрита Універсіада Тернополя
 2017 року

Відкрили сезон змагань серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а. Тернопільської області змагання з вільної боротьби. Цьогоріч обласне  відділення КФВС МОН України спільно із управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради в залік Відкритої Універсіади м. Тернополя планує провести 22 спортивних заходи серед чоловіків та жінок із 16 видів спорту.

В змаганнях  заявились 6 найспортивніших вишів Тернопільської області. Тож нас чекають позитивні емоції та захоплюючи ігри.

Першими в боротьбу вступили, в прямому значені цього слова, спеціалісти вільного стилю. В змаганнях з вільної боротьби переможцями в особистому заліку стали:

57 кг – Камінський Ігор (ТНЕУ)

61 кг – Рибін Валерій (ТНПУ ім. В. Гнатюка)

65 кг – Олійник Тарас (ТНТУ ім. І.Пулюя)

70 кг – Паласюк Алекс (ТНПУ ім. В. Гнатюка)

74 кг – Бевх Богдан (ТНПУ ім. В. Гнатюка)

86 кг – Новачок Олександр (ТНЕУ)

97 кг – Адамішин Віталій(ТНПУ ім. В. Гнатюка)

125 кг – Чукас Тарас (ТНТУ ім. І.Пулюя)

В командній першості найсильнішими стали студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (тренер-представник Віктор Шандригось), другою стала команда Тернопільського національного економічного університету (тренер представник Сергій Наумов), а третіми стали борці із Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (тренер-представник Зеновій Кульчицький).

Переможці та призери в особистому та командному заліку були нагороджені грамотами та медалями.

sports.te.ua