Студенти-практиканти факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка представили старшокласникам  «Дорогу Кузьми»

Студенти-практиканти факультету мистецтв

ТНПУ ім.В.Гнатюка

представили старшокласникам

«Дорогу Кузьми»

В усіх студентів весна розпочалася парами та модулями, а в групи ММ-31 – пропедевтичною практикою зі спеціальності «Музичне мистецтво» у школах Тернополя № 27 та № 28 (методист зі спеціальності – доц. Л.Д.Ороновська)/

15 березня студенти подарували учням старших класів захід пам’яті Андрія Кузьменка-Скрябіна, під назвою «Дорогою Кузьми».

Під час концерту звучали його найкращі пісні, які несуть в собі щирість і глибокі почуття, а головне – проникливі тексти!

Студенти Кручова Оксана та Єрке Вікторія довели своїм виконанням пісні, що «Люди – як кораблі»… Шерстій Уляна виконала пісню «Сам собі Країна», стверджуючи, що Кузьма був справжнім патріотом нашої Держави. Дует бандуристок у складі Єрке Вікторії та Ткачук Віти, показав не тільки свою майстерність гри та співу, а й доторкнувся до душі кожного слухача піснею «Мовчати-кохати». Лунали на сцені також і цитати Скрябіна та вірші. Надалі звучали такі пісні, як «Мам», яку виконала Цабан Христина та «Спи собі сама», яку виконала Мудра Оксана. На завершення концерту студенти усією групою заспівали пісню «Старі фотографії».

Я вважаю, що ми виконали поставлені перед собою завдання і донесли ту щирість, патріотизм, незламність, які пропагував фронтмен групи «Скрябін» – Андрій Кузьменко.

Студентка групи ММ-31 факультету мистецтв
Мудра Оксана