Річницю від дня народження Тараса Шевченка  студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка   відзначали зі школярами

Річницю від дня народження Тараса Шевченка

студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

відзначали зі школярами

15 березня студенти групи мм-31 факультету мистецтв взяли участь у концерті присвяченому 203-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка (в межах проведення пропедевтичної практики у Тернопільській ЗОШ №27, керівник – доцент Л. Д. Ороновська).

Під час дійства вчителі коротко аналізували біографію поета, учні молодших класів читали його вірші та співали пісні на слова Т. Шевченка. Студентки Мудра Оксана, Цабан Христина та Кручова Оксана виконали вокальні твори на слова Кобзаря «По діброві вітер виє», «Така її доля» та інші. Студентка групи мм-22 факультету мистецтв Чубара Марія продемонструвала віртуозну гру на бандурі виконавши думу «Прометей» під власний супровід.

Концерт був дуже щирим та чуттєвим, адже своїм виконанням віршів та пісень на слова геніального поета студенти та учні доторкнулися до найглибших «струн» душі кожного глядача.

Студенти групи мм-31 факультету мистецтв
Мудра Оксана,