На факультеті мистецтв провели   традиційний дитячий конкурс   читців поезії Тараса Шевченка (ФОТО)

На факультеті мистецтв провели

традиційний дитячий конкурс

читців поезії Тараса Шевченка

В рамках діяльності Науково-дослідної лабораторії «Духовного становлення творчої особистості», яка функціонує на факультеті мистецтв, 21 березня відбувся традиційний дитячий конкурс читців поезії Тараса Шевченка. Цей захід був організований викладачами кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Валентиною Олександрівною Водяною та Людмилою Богданівною Щур, спільно зі студентами  Галиною Яценко і Русланою Копоть.

Особливістю цьогорічного конкурсу було те, що окрім учнів шкіл у ньому брали участь діти дошкільного віку. Саме їх виступи були справжньою «родзинкою» цього щирого і, мабуть, справді унікального дійства.

Поезія Т.Шевченка є дуже не простою для виконання, як з огляду на осмислення змісту, так і з боку техніки сценічного мовлення і засобів розкриття художнього образу. Але з цим не легким завданням юні читці успішно справлялися і, як результат, істина шевченківського слова промовляла дитячими устами.