Участь у програмі Британської Ради «Активні Громадяни»   взяли першокурсники факультету іноземних мов   ТНПУ ім.В.Гнатюка

Участь у програмі Британської Ради «Активні Громадяни»

взяли першокурсники факультету іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка

З 20 по 22 березня спільно із представником партнерської організації Британської ради у програмі «Активні громадяни» у Тернополі – ГО «Молодіжний центр розвитку «МІСТ», студенти групи АМ-12 разом із викладачем Чорній Р. П. мали змогу протягом трьох днів працювати над створенням спільного проекту популяризації англійської мови у своїй громаді.

Тренінгові модулі відбувались англійською мовою, що дало змогу студентам вдосконалити навички говоріння іноземною мовою, а також краще зрозуміти відносини між особистими, локальними та глобальними зв’язками, розвинути навички з проектного менеджменту.

Учасники отримали сертифікати про участь у локальному тренінгу Британської Ради «Активні громадяни», що підтверджує здобуті знання щодо особливостей здійснення фасилітації, ведення мультикультурного діалогу, а також навички планування та реалізації проектів соціальної дії.