Практика за профілем майбутньої роботи   залишила у студентів факультету фізичного виховання   лише приємні враження та позитивні емоції (ФОТО)

Практика за профілем майбутньої роботи

залишила у студентів

факультету фізичного виховання

лише приємні враження та позитивні емоції

З 27 лютого по 17 березня 2017 року студенти ІІІ курсу факультету фізичного виховання проходили практику за профілем майбутньої роботи. У ЗОШ № 27 заняття проводила викладач кафедри ТОМФВ Вовчанська Василина Василівна. Студенти не лише відвідували уроки, які проводили вчителі фізичної культури, але й самі готували і проводили  заняття з учнями.

Про хід занять і враження від спілкування з учнями на уроках студенти-практиканти ділились на сторінках соціальних мереж.

«Отримала колосальне задоволення від співпраці зі студентами!» -
 зазначила Василина Василівна.

Студенти не лише сумлінно готувались до уроків, але й приймали активну участь в аналізі проведених занять. Отриманий досвід залишив  позитивні враження та бажання працювати з дітьми знову і знову.