Аспірантка історичного факультету  посіла третє місце на Всеукраїнському конкурсі

Аспірантка історичного факультету

посіла третє місце на

Всеукраїнському конкурсі

Аспірантка кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії нашого університету Марія Юрчак зайняла третє місце на Всеукраїнському конкурсі есе «Чому Україні потрібна нова Конституція?»

До участі закликали молодь від 15 до 25 років – адже саме юному поколінню належить вирішувати, якою має бути доля їх країни, і творити її.

На конкурс надійшло майже 800 робіт з усіх регіонів України, з поміж-яких судді (а оцінювали есе більше тридцяти професіоналів – юристи, правники, політики, автори чинного Основного Закону країни) обрали 55 фіналістів у двох вікових категоріях.

Для фіналістів організували зустрічі, семінари, зокрема – лекцію відомого американського історика конституційного процесу в США Девіда Бартона.

Урочисте нагородження переможців відбулося 21 жовтня 2015 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації, призерів відзначили грошовими преміями.

На фото - конкурсанти з одним із творців української Конституції Василем Костицьким