Команда борців ТНПУ  ім.В.Гнатюка  здобула першість відкритої Універсіади міста. Вітаємо!

Команда борців ТНПУ  ім.В.Гнатюка  здобула першість відкритої Універсіади міста

В  І  Т  А  Є  М  О  !

16 березня у залі боротьби спортивного клубу «Галицькі леви» відбулись змагання з вільної боротьби у залік Відкритої Універсіади міста Тернопільської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації 2017 року.

В змаганнях взяли участь команди провідних вузів Тернопільської області, понад 40 учасників. Студенти боролись у 8 вагових категоріях в особистому та командному заліку.

Чемпіонство в особистому заліку вибороли студенти факультету фізичного виховання: Рибін Валерій, Паласюк Алекс, Бевх Богдан, Адамішин Віталій.

Призерами в особистому заліку стали: Онисько Ігор, Михайловський Володимир, Ковальчук Сергій, Ваврух Ігор, Гуменюк Михайло (всі – факультет фізичного виховання) і Ткачук Володимир (інженерно-педагогічний факультет).

Першість в командному заліку виборола команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, друге місце посіла команда Тернопільського національного економічного університету, третьою стала команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Переможці та призери, а також команди були нагороджені грамотами і медалями Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

За результатами змагань буде сформована збірна команда, котра буде представляти наш університет і область на фінальних змаганнях Всеукраїнської універсіади, що пройде у травні в Хмельницькому.

Готував спортсменів університету до змагань доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Шандригось В.І.

Голова спортивного клубу "Педагог"
ТНПУ ім. В.Гнатюка
 Петро Петрица