Подорож німецькомовними країнами   організували студенти німецького відділення   факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Подорож німецькомовними країнами

організували студенти німецького відділення

факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка

У яких країнах німецька мова є державною? Студенти німецького відділення  вирішили познайомити своїх однокурсників з факультету іноземних мов із п’ятьма країнами Європи, де розмовляють німецькою мовою і розповісти цікаві факти про ці країни.

У середу, 22 березня, у рамках Тижня кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови вони здійснили віртуальну подорож до Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейну та Люксембургу. Студенти-туристи пересувалися різними видами транспорту, заходили в  туристичне бюро, піднімались у гори, відвідували замки, щоб довідатися, які німецькомовні країни їм варто відвідати і чому. Там їх приязно  зустрічали та переконували, куди варто поїхати.

Усі курси спеціальності «Німецька філологія» доклали чимало зусиль, готуючись до заходу. Кожна група представляла певну країну. Студенти групи ФН-11 у формі презентації цікаво розповіли про Федеративну Республіку Німеччину, її найбільші міста та найбільш відвідувані місця у Берліні. У Швейцарській Конфедерації, країні, яка вже більш як 200 років зберігає нейтралітет і не бере участі у жодних війнах, є аж чотири державних мови – німецька, французька, італійська та ретороманська. Про це та про інші цікаві факти повідомили студенти групи ФН-21. Ще одну альпійську країну  Республіку Австрія, відому своєю культурою та особливою кухнею, а також її столицю Відень та віденський вальс презентували студенти третього курсу.  Магістри під голосні рулади  йодля, наспіву жителів альпійського високогір’я, розповіли про найменшу німецькомовну країну — Князівство Ліхтенштейн. Студенти групи ФН-41 зіграли невтомних мандрівників, які відвідали всі країни, а ще дуже яскраво представили Велике Герцогство Люксембург, розмовляючи всіма офіційними мовами країни – німецькою, французькою та люксембурзькою.

Нагородою всім учасникам стали аплодисменти глядачів.

Студентка групи ФН-11
 Ірина Гусак